O mnie

 

KIM JESTEM?

Jestem pasjonatem psów, kocham każdego, od najmniejszego, do największego i uznawanego za najgroźniejszego. Dla mnie relacja pies – przewodnik ma wyjątkowe znaczenie, oparta na pozytywnym, przyjacielskim związku, z wykorzystaniem naturalnej psiej motywacji i skłonności, wiem jak poprawnie i efektywnie ją zbudować. Interesuje mnie wszystko co dotyczy psów zaczynając od nowoczesnych metod szkolenia psów, opartych na pozytywnym wzmacnianiu, po tematykę psiej dietetyki, jak odpowiednio i naturalnie karmić psa. Głęboko wierzę, że wspólne życie człowieka i psa nie musi rodzić problemów, ale powinna dawać obu stronom szczęście i poczucie spełnienia, tylko trzeba się troszkę do tego przygotować, wzajemne zrozumienie swoich języków napawa mnie ogromną radością. Rozwijam się, czytam naukowe książki o psach, biorę udział w szkoleniach, seminariach i kursach, podnosząc swoje kwalifikacje, aby jak najszybciej i jak najlepiej zrozumieć Twojego psa. Jestem osobą odpowiedzialną i doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak ogromnym zaufaniem mnie obdarzacie powierzając mi pod opiekę swojego pupila.

Ostatnie szkolenia i certyifkaty:
  1. CERTYFIKAT OPIEKUNA ZWIERZĄT (PETSITTER) nr 711 COAPE POLSKA
  2. WEIGHT PULLING w teorii i praktyce CSP PERRA, prowadzący Karolina Krupska
  3. CERTYFIKAT potwierdzający uczestnictwo w "Ogólnopolskiej konferencji behawioryzmu zwierząt" - Skuteczne metody terapii psów z problemami behawioralnymi 3 czerwiec 2017 Warszawa
  4. Seminarium z Agnieszką Filar - OBEDIENCE i ŚLADY, 17-18 czerwiec 2017, Wrocław
MOŻESZ MI ZAUFAĆ   ZOBACZ SAM

Mój zespół

 

KIM JESTEM?

Hej! Nazywam się Magda i mam ogromną przyjemność dołączyć do drużyny PETSI!
Z tej okazji parę słów o mnie, abyście mogli lepiej mnie poznać :)
Jestem szczerą optymistką potrafiącą odnaleźć się w każdej sytuacji. Praca z psami nauczyła mnie cierpliwości, odpowiedzialności i uporu w dążeniu do celu. Energiczna, spontaniczna i pomysłowa, nie lubię się nudzić, więc Twój pies na pewno nie będzie się nudził ze mną :D
Od kiedy tylko sięgam pamięcią moją największą fascynacją były psy. Miałam wielkie szczęście, że swojego pierwszego „własnego" psa dostałam już na 3 urodziny! To był strzał w dziesiątkę, bo tak właśnie zaczęła się najpiękniejsza przygoda mojego życia, która trwa do teraz. Aktualnie jestem posiadaczką dwóch wspaniałych seterów irlandzkich, które są częścią naszej rodziny i towarzyszą nam niemal w każdej czynności. To właśnie dzięki nim poznałam wspaniałych przyjaciół i ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie pracy z psem.
Kocham kontakt ze zwierzętami, praca z nimi sprawia mi nie tylko przyjemność ale również dużą satysfakcję, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Chętnie korzystam z kursów i szkoleń aby poszerzać swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, problemów behawioralnych, metod relaksacji czy psich sportów.
Jestem entuzjastką zadaniowej pracy z psem. Zwykły spacer nie zawsze zaspokoi wszystkie potrzeby naszego pupila, dlatego staram się zaproponować coś więcej. W zależności od wymagań klienta oraz indywidualnych predyspozycji czworonoga, mogę zaoferować wiele wariantów wspólnie spędzanego czasu.
Chętnie angażuję psa do pracy fizycznej oraz umysłowej. Na podstawie własnych obserwacji wiem jak ważne jest połączenie tych dwóch aktywności. Psy które łączą aktywność fizyczną z aktywnością psychiczną są spokojniejsze, bardziej zrównoważone i bardziej zmęczone :). Pies, który czuje, że wykonał dobrą prace dla przewodnika buduje z nim wspaniałą relację. Ucząc go wykonywania zadania i nagradzając za jego poprawne wykonanie , budujemy w psie pewność siebie oraz wzajemną nić porozumienia. Z tego powodu zainteresowałam się pracą węchową, która ostatnimi czasy robi prawdziwą furorę w kręgu wielbicieli sportów kynologicznych. Nosework stał się również moim konikiem. Wielu myśli, że jest to zajęcie ukierunkowane jedynie na psy myśliwskie i być może pochopnie zrezygnuje z podjęcia treningów ze swoim psem. Nic bardziej mylnego! Praca węchowa nie jest ograniczona rasą, wiekiem ani sprawnością fizyczną Twojego czworonoga. Wąchać może każdy i to z ogromnymi korzyściami dla psiej głowy. Regularny trening pozwala na stabilizacje układu nerwowego, wyciszenie i spożytkowanie nadmiaru energii. Okazuje się też, że psiakom lękliwym, nieśmiałym i wycofanym nosework pozwala bardzo szybko otworzyć się i zbudować pewność siebie.
Bardzo dużą frajdę sprawiają mi również psie sporty i inne aktywności fizyczne wykonywane wspólnie z czworonogiem. Najczęściej są to: dogtrekking, canicross czy bikejoring. Jednak największą uwagę zwracam na to aby pies był bezpieczny, dobrze socjalizowany i po prostu DOBRZE SIĘ ZE MNĄ BAWIŁ.